18 Ocak 2022 Salı

Aktuel Doğal Ilimler ve Bilimler Araştırma Gazetesi

ALLERJI NEDIR?

Baharın gelmesiyle, tabiatdaki çiçeklerin güzelliklerinin arkasında yatan ve insana ‚Burnumdan geldi, hayatım zehir zıkkım oldu‘ dedirten ve aniden ortaya çıkan alerji hakkında tıbbii bilimsel bilgiler vereceğiz.

27 Haziran 2014 Cuma 12:58
ALLERJI NEDIR?

Mayıs ayı Dünya Allerji haftasi , aralik ayı ise Dünya Allerji günüdür.

Allerji nedir?

Allerji. dıştan herhangi bir nedenle gelen antijene karşı vücudumuzun ona karşı ürettiği antikorların vermis olduğu tepki ve bu arada doğan Patolojik belirtilere Allerji denir. Bu günün tıbbii gidişat verilerine göre 2015 de dünyanın yarısı Allerji hastası olacaktır. Şu anda Tıb Antihistamin streoid ve aşılarla ancak rahatsızlık veren belirtileri azaltılmaktadır. Anca bunlar geçici tedavidir.

MOHA Doğal Sağlık Merkezi, kendine has uyguladığı tedavileriyle alerji hastalığına çözüm getirdi.

Moha Sağlık merkezinde Allerji Tedavisi

·        Photon –Kene ısırması ve sonrası

·        Bio resonanz –gegensensibilisierung(duyarlılık tedavisi)

·        Eigenblutbehandlung –Körpereigene Heilungsprozess (hastanın kendi kanı ile tedavi sistemi)

·        Hydro Kolon (Bilgisayar sistemi ile alerjik maddeleri bağırsaklarda detoks etme sistemi)

 

Allerji hastalarına müjde

Allerjik reaksiyonlar günlük hayatınızı engelliyormu?

Alerji nedeniyle hayatınızı kısıtlamak zorundamı kalıyorsunuz?

Moha sağlık Merkezinde sunulan tedavi yöntemleri ile alerji artık kabus olmaktan çıkacak.     

 

Literatürlere göre havada 73 bin alerjik partikelin olduğu ve günde bir sanayi bölgesine sahip bir Şehre 14 bin tozun yağdığını,alışveriş yaparken 80 bin hazır gıdanın alerjen olarak evlerimize girdigini düşünün. Kokmuş etlerin yendiği bir asırda, ev eşyaları ve giydiğiniz elbiselerde tuttuğunuz kalemlerde dahi nelerin olduğu buradaki sayfalara sığmaz ve bundan kaçamıyoruz.Kimyasal ilaçlardan tutun bahar aylarındaki polen ve çimen ilaçla üretilmiş meyveler alerjiye sebep olmaktadır ve bu alerji asrın hastalığı haline gelmiştir.                                                                                                                                                           

MOHA Sağlık Merkezi çaresiz hastalıkların tedavisinde kendini dünyaca kanıtlamış ve ispatlamış devasal bir kuruluştur. MOHA hastalara Nakliyat kendi bağışıklığını tekrar kazandırarak hastanın kendi hastalığını kendisinin yenme mekanizmasını tekrar doğurarak yepyeni sağlıklı Pendik escort vücudun yeniden evden eve taşıma kazanılmasını sağlar. MOHA Sağlık kausal tedavi olarak hastalıkların sebebine dönük tedavi uygular. Böylece hastalık kökden tedavi olmuş olur. MOHA Sağlık erken tanı yaparak gelecek hastalıkları önler.

Geçmiş hastalıkların doku, hücre ve doku aralarındaki birikmiş kalıntılarının atılmasını sağlar ve hastanın o anki akut durumdaki şikayetlerini de araç kiralama kampanya tedavi eder. Böylece tüm vücut tedavisinde önemli tedavi konsepti uygulanır.

MOHA Sağlık ürünleri doğaldır. Ortomolekül üretimdir.Mikro besin tedavi ürünleridir.Bitkilerin kendisini değil, bilakis bitkinin içindeki tıbbi yarayışlı faydalı elementlerini kullanarak Emlak fiyatları ürün elde edilir. 33 yıldır doğal sağlıkta çığır açan MOHA Doğal Sağlık Merkezi Almanyanın Duisburg şehrinde en modern Sağlık donanımına sahip,  Türk-Alman uzman ekibiyle hizmetinizdedir.


KAR- AJANS

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV