17 Eylül 2021 Cuma

Aktuel Doğal Ilimler ve Bilimler Araştırma Gazetesi

DOGAL TEDAVI DÜNYA'DA BÜYÜK RAGBET GÖRÜYOR

Dogal tedavi, binlerce yildir insan sagliginda büyük yer aldi. Ancak ilac sektörünün gelismesi, dogal tedavilerin yerini kimyasal ilaclarin almasina neden oldu. Son yillarda dünya genelinde besinlerin ve gidalarin kimyalarinin bozulmasi ve hastaliklarin artmasi, kimyasal ilaclarin yan etkilerinin cok olmasi nedeniyle, dogal tedavi alanina yeniden ilgi artti. 1970´li yıllardan itibaren doğal tedavilerin bilinçli olarak dünyada rağbet göreceğini sezen Muhammet Özel Alan, bu dalda bir ilk ve çığır açmanın fikriyle işi araştırmaya başlamış, ilk araştırmasını Türkiye´de bir Rus doğal hekimiyle yapmiştir.

27 Haziran 2014 Cuma 11:32
DOGAL TEDAVI DÜNYA'DA BÜYÜK RAGBET GÖRÜYOR
Bu calismalar sonucunda çok değerli bilgileri  keşfederek  hizmet ve başarılarda bulunmuş  ve  takdir  toplamıştır.1980 yilindan beri dogal tedavi alaninda Duisburg sehrindeki kliniginde hizmet veren Özel Alan, bize su bilgileri verdi: “

Türk  tıb fakültesinde iridologi  ilmi var fakat okutulmuyor. Dünyada sadece bes ülkedeki devlet okulunda eğitim ve öğretim ve pratik uygulama vardır. Gözden hastalık tanımlama, Almanya´da vardır (iris diagnose) Biz, MOHA Naturheilcentrum olarak merkezimizde, arastirmak, ilim üretmek, ilim ögretmek, ögrenci yetistirmek ve insanliga hizmet vermek amaciyla calismalar yapmaktayiz. En modern doğal tedavi araştırma ve muayene aletlerini bünyemizde bulunduruyor, her geçen gün yeni çıkan aletleri bünyemize ekliyoruz. Iris monitorla gözden hastalık okuma, Biopulsar ile ruhsal ve bedensel  araştırma, ionenmessung  ile vucut kalitesi ölçme, dunkel feld kammer ile kandan bilinmez yönleri tesbit etme, Vega  test ile  tüm vucut hastalık çizelgelerini yazdırma programı daha bunun gibi modern onlarca  araştırma aleti. Tedavi olarakta magnetik  compüter  ile tüm vücut hücresel gelişme sağlanır. Hypertherm ile kemo tedaviye alternatif olarak vücut kendi hücrelerine bir zarar açmadan sadece kötü hücreleri yok eder. Shall tedavi, her türlü felc durumlarinda kullanılır. Mezo tedavi her türlü gençlik güzellik bakımı için uyğulanır. Kupa hacamat islemi ile insanlara kendi kaniyla bagisiklik kazandırılır. En modern dijital compüter ile ozon tedavisi uygulanır. Meditera ile  en ince kılcal damar tedavisi  uygulanır. Bio bayan.bakirkoyilan.com foton ile  hormonlar regule edilir,hücreler yenilenir. Hydro kolon tedavisi ile bağırsaklar temizlenir ve tekrar bagırsaklara fiziksel özellik kazandırılır. Nerven matte  denen compüter ile sinirsel ve ruhsal hastalıklar tedavi edilir. Audio  enerji aleti ile   beyinsel regenerasyon  ve gelişim sağlanır. Docode compüter ile ortopedik sorunlar çözülür. Elekro fizik aletleri ile kas gelişme ortopedik tedaviler yapılır. Tıbbi şifalı sülük  uzmanlarımız tarafından  hijyenik bir şekilde  ustalıkla  her hastalıkta  uyğulanır. Her türlü  akupuntur vücut ve kulakdan en modern şekilde uygulanır. Her türlü hücre nakli ve  kök hücre nakli  bünyemizde uyğulanır. Bio rezonans her türlü iltihabik ve allerjik durumlarda uygulanır. Kisacasi, kanserden, bel fitigina, felc durumlarindan cocuk sahibi olamamaya kadar her türlü sikayetiniz ve rahatsizliginizda, klinigimize basvurabilir, gereken yardimi alabilirsiniz” dedi.

Son yillarda televizyonlardan, basindan, internetten bircok dogal tedavi yöntemi ile ilgili reklamlar yapildigini belirten Özel Alan, dogal tedavi yöntemlerinin bilincli ellerde sihhat verecegini, diger durumlarda aksine zararli olacagini belirterek: “Dogal tedavide, birkac bitkiyi, birlesimi taniyorum diyerek tedavi yapilamaz. En zararsiz bitki bile, kullanan insanin hastaliklarina, kullanma sekline, dozajina, zamanina dikkat edilmezse öldürücü olabilir. Nitekim gazetelerde, televizyonlarda, bilincsiz kullanilan bitki ve karisimlar nedeniyle hastalanan, hatta ölen insanlar oldugunu görüyoruz. Maddi cikar nedeniyle bunu yapan sarlatanlar maalesef cok. Türkiyede  doğal tedavilerin okulu, denetimi ve kontrolü olmadığı için iş, insan sagligiyla oynayan şarlatanlara ve dolandırıcılara kalıyor.

Biz Moha doğal sağlık ocağı olarak misyon ve vizyon sahibi bir kuruluş olarak her zaman hastalarımızın yanında hastalarımızı bilgilendirme ve sağlık  politikasında uyarmayi kendimize görev addettik. Ilmi, inancı, teknolojiyi, bilgiyi birleştirip en  geçerli şekilde  insanlık alemine hizmet olsun diye sunduk. En kutsal yatırım sıhhate yatırım  düşüncesiyle  hastalarımız için  ilme yeniliğe yatırarak bu vizyonumuzu kanıtladık. Moha doğal tedavi olarak  aldığını tekrar ilim ve araştırmaya yatırarak  vatandaşa   daha verimli daha faydalı olmanın gayesindeyiz. Moha doğal  sağlık ocağı olarak   vizyon ve misyonumuzdan ve iş kalitemizden  hiç bir zaman   taviz  vermedik devamlı ileri periodik ilerleme ve çizelgelerle  yükseldik. Maksadımız   doğal  tedavi  sistemini  dünyada  tıbba   en  uygun  bir  tarzda   uygulamak ve  örnek  bir  kuruluş  olmaktır bunu biz sağlık ocağımız olarak  kanıtladık. Bütün seminer ve  tıbbii  fuarlara  giderek  yenilikleri  takib ederek  hastalarımıza  en modern yenilikler  sunarak  onları  memnun etmek gayesi Kadıköy escort bayan bizlerin tek amacıdır. Moha  sağlık  ocağı bioloji doktoru ve aynı  zamanda  doğal hekim  kadrosunu da bünyesine   alarak  daha  bilinçli daha  faydalı  elamanlara  bünyesinde  yer vererek daha   şuurlu  hizmetler  verme  olanaklarını insanlara  sunmaktadır.                          Moha  doğal  sağlık  ocağı  olarak  doğada ne helal ise o tüm elementlerden ürünler meydana  getirerek  insanlara  elzem  olan  maddeleri  sunmaktadır. Bir alman profösörü dediki: insanlar  bu asırda hastalıklardan ölmüyorlar, ilaçlardan ölüyorlar. Onun için bize sorun bilgi verelim, www.moha-institut.de internet sayfamızdan bizi  takib  ediniz ve orada aktuel günlük bilgilerden yararlanin. Moha doğal sağlık ocağı olarak tüm okurlara sağlık dolu, sıhhat dolu 2013 yılı dileriz. Gönlümüz sizinle, sağlıcakla...


KAR- AJANS

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV