17 Eylül 2021 Cuma

Aktuel Doğal Ilimler ve Bilimler Araştırma Gazetesi

DÜNYA TIB TARİHİNDE DEVRİM YARATACAK BİR UYGULAMA

ŞU ANDA SADECE MOHA TIBBİ DOĞAL TEDAVİ MERKEZİNDE UYGULANMAKTADIR

27 Mayıs 2014 Salı 12:41
DÜNYA TIB TARİHİNDE DEVRİM YARATACAK BİR UYGULAMA
34 yıl insanda denenmiş, kan, ter , tūkrūk bezi ve diğer tıbbi araştırmalar yapılarak tesirli olduğu kanıtlanmış bir tedavi sistemidir.
Hedef ve maksat ūretilen fotonik ve Spirovital bio dalga enerji ile kombine edilerek, insanın hūcresini aktive ederek, hūcrelerdeki yenilenme, regenere ve metabolizmal degişiklikleri, gelişimleri sağlamak ve böylece tedavinin hūcrelerden devreye girmesini temin etmek ve vucudun kendi hastalığını yine kendisinin onarma yeteneğini kazandırma amaçlı bir tedavi sistemidir.

SPİROVİTAL - FOTONİK -TEDAVİ

Uzun yıllar Özel ALAN ın tecrübelerinin ürünū olan bu buluş Doğal Tedavi Hekimleri Hülya Giebel, Dr. Ernst Grondal, Roland Polaczek ve firma üreteni tarafından yapılan bir tatbikat ve araştırma sonucunda bu değerli tedavi buluşu Moha Doğal Tıbbi Sağlık Merkezine 14 mayıs 2014 de kazandırılmıştır.
Tesiri hemen yirmi dakika içerisinde hissedilen firmafix.com ve her hastalıkta elzem ve gerekli tedavilerin baş tacı ve sıhhat kazanmanın olmazsa olmazı çok gerekli bir tedavi konzeptidir.

SPİROVİTAL-FOTONİK-TEDAVİ

Tūm akut ve kronik durumlarda, her tūrlū şikayetlerde baş vurulması ve uyğulanması gerekli bir tedavi konzeptidir.

Sağlıklı iken bile her vücuda uygun bir önlem tedavisi, bağışıklık kazanma, zinde ve genç kalma metodudur.

Çevre kirliliginde, GDO lu yiyeceklerde, DNA bozucu gıdalarda.toksik zehirli yiyeceklerde ve insana zarar verici yeraltı ve yerūstū geografik ve jeografik ışınlamalardan gelen her türlü tehlikelerde insanı hūcrelerden itibaren koruyucu ve tedavi özelliğine sahiptir.

Tıp tarihinde ilk defa iki tanınmış Modern bilgisayar sistemli terapi aletinin kombine edilmesiyle Tıp aleminde yepyeni ufuklar açılmıştır.

Kanser dahil bütūn müzmin, korkunç hastalıkların sebebine dõnūk kausal tedavi sistemini temel pirensib kabul ederek çalışır ve uyğular.Ağır hastalıklardaki aşırı enerji kaybını hemen takviye edip vucuda zindelik kazandırır.

Her tedavinin anahtarı, her tedavinin baş disiplini, her tedavinin ana kaynağı, tıbbın gelecekde baş vuracağı bir tedavi konzeptidir.
İnsanlık alemine Mohadan, hayırlı ve uğurlu olsun.
Hastalarımıza deva,derman olsun, sıhhat bulsun.
Foto: DÜNYA TIB TARİHİNDE  DEVRİM YARATACAK  BİR  UYGULAMA
ŞU ANDA SADECE MOHA TIBBİ DOĞAL TEDAVİ MERKEZİNDE  UYGULANMAKTADIR
34 yıl insanda denenmiş, kan, ter , tūkrūk bezi ve diğer tıbbi araştırmalar yapılarak tesirli olduğu kanıtlanmış bir tedavi sistemidir.
Hedef ve maksat ūretilen fotonik ve Spirovital bio dalga enerji ile  kombine edilerek, insanın hūcresini aktive ederek, hūcrelerdeki yenilenme, regenere ve metabolizmal degişiklikleri, gelişimleri sağlamak ve böylece tedavinin hūcrelerden devreye girmesini  temin etmek  ve vucudun kendi hastalığını yine kendisinin  onarma yeteneğini kazandırma amaçlı bir tedavi  sistemidir.
SPİROVİTAL - FOTONİK -TEDAVİ
Uzun yıllar Özel ALAN  ın  tecrübelerinin  ürünū olan bu buluş Doğal Tedavi Hekimleri Hülya Giebel, Dr. Ernst Grondal, Roland Polaczek ve firma üreteni tarafından yapılan bir tatbikat ve araştırma sonucunda bu değerli tedavi buluşu Moha Doğal Tıbbi Sağlık <span style=eskort Merkezine 14 mayıs 2014 de kazandırılmıştır. Tesiri hemen yirmi dakika içerisinde hissedilen ve her hastalıkta elzem ve gerekli tedavilerin baş tacı ve sıhhat kazanmanın olmazsa olmazı çok gerekli bir tedavi konzeptidir. SPİROVİTAL-FOTONİK-TEDAVİ Tūm akut ve kronik durumlarda, her tūrlū şikayetlerde baş vurulması ve uyğulanması gerekli bir tedavi konzeptidir. Sağlıklı iken bile her vücuda uygun bir önlem tedavisi, bağışıklık kazanma, zinde ve genç kalma metodudur. Çevre kirliliginde, GDO lu yiyeceklerde, DNA bozucu gıdalarda.toksik zehirli yiyeceklerde ve insana zarar verici yeraltı ve yerūstū geografik ve jeografik ışınlamalardan gelen her türlü tehlikelerde insanı hūcrelerden itibaren koruyucu ve tedavi özelliğine sahiptir. Tıp tarihinde ilk defa iki tanınmış Modern bilgisayar sistemli terapi aletinin kombine edilmesiyle Tıp aleminde yepyeni ufuklar açılmıştır. Kanser dahil bütūn müzmin, korkunç hastalıkların sebebine dõnūk kausal tedavi sistemini temel pirensib kabul ederek çalışır ve uyğular.Ağır hastalıklardaki aşırı enerji kaybını hemen takviye edip vucuda zindelik kazandırır. Her tedavinin anahtarı, her tedavinin baş disiplini, her tedavinin ana kaynağı, tıbbın gelecekde baş vuracağı bir tedavi konzeptidir. İnsanlık alemine Mohadan, hayırlı ve uğurlu olsun. Hastalarımıza deva,derman olsun, sıhhat bulsun." style="top: 0px;" src="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p526x296/10325706_548550498598212_6819111726697399974_n.jpg" _fcksavedurl="https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p526x296/10325706_548550498598212_6819111726697399974_n.jpg" class="scaledImageFitWidth img" />

KAR- AJANS

  Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV